KONTAKTA OSS

Skicka e-post, brev eller slå Oss en signal. Skicka in en förfrågan via Vårt formulär eller kom på besök. Vi finns här för Er.

  • Kontakta Oss

    Växel/Support: 011-400 00 20
    Telefontid: Mån – Fre 8.00 – 17.00
    E-post: info@wr-it.net

  • Hitta till Oss

    Lindövägen 75,
    602 28 Norrköping
    Öppettider: Mån – Fre 8.00 – 17.00

  • Post & Faktura

    WR Svenska AB,
    Box 3012,
    600 03 Norrköping

Våra Medarbetare

Richard Lind

VD / Tekniker

Tel: 011-400 00 29
E-post: richard.lind@wr-it.net

Tobias Wasteson

HR / Tekniker

Tel: 011-400 00 22
E-post: tobias.wasteson@wr-it.net

Jennie Frisk

Administratör / Ekonomi

Tel: 011-400 00 20
E-post: jennie.frisk@wr-it.net

Joakim Holmberg

Tekniker

Tel: 011-400 00 21
E-post: joakim.holmberg@wr-it.net

Patric Svensson

Tekniker

Tel: 011-400 00 23
E-post: patric.svensson@wr-it.net

Samuel Edström

Tekniker / Fotograf

Tel: 011-400 00 27
E-post: samuel.edstrom@wr-it.net

Jonathan Söderström

Tekniker

Tel: 0703-03 41 40
E-post: jonathan@wr-it.net

Simon Jensen

Installatör / Tekniker

Tel: 0702-84 03 73
E-post: simon.jensen@wr-it.net

Daniel Rann

Installatör / Tekniker

Tel: 011-400 00 24
E-post: daniel.rann@wr-it.net

Skicka in en förfrågan

Hitta till Oss